Sunetix Su Arıtma Sebili

Canlılar için en gerekli yaşamsal sıvılardan olan su, günümüzde şişelenmiş şekilde birçok marka adı altında satılmaktadır. Ancak ev bütçesini düşünen, kaliteli ve sağlıklı su içmek isteyenler uzun yıllardır su arıtma cihazı tercih etmektedir. Gelişen teknolojik sistemler sayesinde son derece sağlıklı ve kaliteli arıtım cihazları üretiliyor.

 • o 12” Inline Blok Karbon Kartuş Filtre (CTO)

 • o sunetix sıcak soğuk arıtmalı sebil

 • o 12” Inline Blok Karbon Kartuş Filtre (CTO)

 • o 12” Gac Karbon Kartuş Filtre (UDF)

 • o 10” Inline Coconut Post Karbon Filtre

 • o 12” Inline 5 Mikron Spun (Sediment) Filtre

 • o 100 LG Membran

 • o 3 lt sıcak ve 4 lt soğuk  2 adet Metall Basınç Denge Tankı

 • o Metal Küresel Vana 1/4”

 • o LF-30L Pompa (Pompalı modellerde mevcuttur)

 • o 24 Volt 1,2 Amper Adaptör (Pompalı modellerde mevcuttur)

 • o Siyaz ve beyaz renk seçeneği

 • o 5 aşamalı

 • o Mineral takviyeli

 
Su Arıtma Sebili

Evlerin ve iş yerlerinin vazgeçilmez eşyalarından olan su arıtma sebili birçok açıdan avantaj sağladığı gibi kaliteli ve sağlıklı su üretiminde son derece başarılı bir performans sergilemektedir. Uzun yıllar boyunca sorunsuz şekilde kullanılacak ve kalite değerlerinde asla azalma görülmeyecek su arıtma sebili; sıcak ve soğuk suyun aynı anda alındığı bir sistem sunar ve sıcak su için beklemeye gerek kalmadan temin edilebilir.

Hem tasarım açısından hem de işlevsellik açısından oldukça başarılı bir ürün olan su arıtma sebili az yer kaplaması bakımından oldukça iyi bir boyut seçeneği sunuyor. Aynı zamanda farklı ve özgün tasarımıyla evlerdeki en şık cihazlardan biri oluyor. Her yere kolaylıkla sığabilecek asla çok yer kaplamayacak su arıtma sebili şebeke suyunu kullanılabilir temiz su haline getiriyor ve hem daha kaliteli su içilmesini sağlarken hem de içme suyu masraflarını önemli ölçüde azaltıyor. 

Su Arıtma Sebilinin Avantajları

Son dönemlerde en fazla tercih edilen ve kullanıcısının da %100 oranda memnun kaldığı su artırma sebilinin avantajları birçok farklı şekilde karşımıza çıkıyor. Su arıtma sebili kullanıcılarına hızlı şekilde soğuk sıcak su sağladığı gibi kaliteli, temiz ve lezzetli su içme imkanı da sağlıyor.

Son derece yüksek performansta çalışmasına karşın en az elektrik giderlerini oluşturan su sebillerinin ilk avantajı enerji yönünden oluyor. Maksimum güçte minimum enerji harcayan ve tasarruf konusunda oldukça iyi olan su arıtma sebilleri hem evlerde hem de iş yerlerinde en fazla tercih edilen ürünlerden biri oluyor. 

Su Arıtma Sebili Zararlı mıdır?

Gelişen teknolojik sistemler sayesinde hayatımızı kolaylaştıracak birçok farklı buluş karşımıza çıkıyor. Bunlardan biri de su arıtma sebilleri oluyor. Sıcak ve soğuk suyu aynı anda anında veren su sebilleri hem iş yerlerinde hem de evlerde oldukça fazla tercih ediliyor. Tabi, bu noktada kullanıcıların aklına su arıtma sebili zararlı mıdır sorusu geliyor.

Bir bölümünden soğuk su bir bölümünden de sıcak su sağlayan su sebilleri ileri teknoloji ürünleri olmakla birlikte birçok teste tabi tutulmakta ve tüketici sağlığını riske edecek hiçbir etki bulundurmamaktadır. Belli dönemlerde yapılacak bakım ve teknik servis hizmetleri sayesinde su sebilleri uzun yıllar işlevselliğini koruyacak ve temiz, lezzetli, sağlıklı su içmenizi sağlayacak. 

Su Arıtma Sebili Kullanıcılarına Neler Sağlar

Su arıtma sebilinin avantajları konusunda karşımıza çıkan bir diğer özellik ise yüksek dayanıklılık göstermesi ve çok uzun yıllar boyunca cihazların kullanılmasıdır. Kullanıcı hatası olmaması durumunda hiçbir şekilde işlevinden bir şey kaybetmeyecek olan su arıtma sebillerinin bakım ve onarımları yapıldığı sürece en yüksek kalitede su almanızı sağlayacaktır.

Hazır içme sularına göre daha maliyeti düşük şekilde su temin edeceğiniz su arıtma sebilleri beklemeden sıcak ve çok soğuk su almanızı sağlayacak. Özellikle ofislerde sıcak suya çok fazla ihtiyaç oluyor. Suyun kaynamasını beklemek yerine su arıtma sebilinden anında sıcak su almak daha avantajlı bir özellik oluşturuyor. Su arıtma sebilinin en büyük avantajı ise fiyatlarının oldukça uygun rakamlar oluşturması ve her bütçeye uygun olmasıdır. 

Su Arıtma Sebili İle Daha Temiz ve Daha Kaliteli Su Tüketin

Her eve lazım olan ve olmazsa olmaz özellikler oluşturan su arıtma sebili bakımları titizlikle uygulanmalıdır. Belli sürelerde filtrelerin değiştirilmesi ve teknik servis imkanlarından yararlanılması cihazların daha uzun ömürlü olacağını gösterdiği gibi aynı zamanda daha kaliteli su içme şansı sağlayacaktır.

Su arıtma sebili hiçbir şekilde yüksek enerji harcamaz ve maksimum çalışma düzeyinde minimum enerji harcar. Her açıdan kullanıcısına avantaj sağlayan ve kaliteli içme suyu temin eden su arıtma sebili sizler için de en iyi cihaz içeriğini sunacak. 

Su Arıtma Sebilleri Zararlı mı Sağlıklı mı?

Sıcak yaz günlerinde buz gibi suları anında içebileceğiniz, kahve suyu için beklemeden hemencecik hazır alabileceğiniz su arıtma cihazları aynı zamanda en az şekilde enerji harcayarak yüksek faturalara da neden olmuyor. Her evde ve ofiste bulunması gereken su sebili arıtıcılar işlevsellikleri kadar minimal tasarımlarıyla da tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

Yer kaplamayan ve şık bir görünüm sergileyen su sebillerinin ana renkler olmak üzere farklı renk seçenekleri bulunuyor. Yer kaplamayan ve oldukça işlevsellik sağlayacak olan su arıtma sebili zararlı mıdır sorusunda cevabımız hayır olmakla birlikte su sebillerinin faydalı, pratik ve akıllıca çözümler sunduğunu da hatırlatalım. 

Mesaj Durumu