Sunetix Arıtmalı Duş Başlığı

Nano taşlar sayesinde suda ki ağır metaller,klor ve kireçten suyu arındırır.

Arıtma Sistemleriyle Daha Kaliteli Sular İçin

Hem maliyet açısından hem de kaliteli su içme açısından dolayı tercih edilecek su arıtma cihazları düzenli kontrolleri yapıldığı ve belli sürelerde filtreleri değiştiği ölçüde çok uzun yıllar kullanılabilir ve en kaliteli şekilde su içilebilir.

Yüksek malzeme kalitesiyle üretilen ve son sistem cihaz teknolojisini içeren su arıtma cihazı en temiz ve sağlıklı suları içmenizi sağlarken en az şekilde su giderleri oluşmasını sağlayacak ve her açıdan avantaj oluşturacağı gibi en uygun rakamlara su arıtma cihazlarının uygulaması gerçekleştirilecektir. 

Su arıtma cihazları mineralleri yok eder mi ?

Ters ozmoz sistemine sahip su arıtma sistemleri ağır metaller de dahil çok küçük mikropların bile geçişine izin vermez. MEMBRAN filitre sayesinde %99.9 oranında suyu temizleme başarısı götsen bu sistem son filitre olarak MİNERAL filitre takviyesi ile su da zaten az miktarda olan mineral seviyesini zenginleştirmiştir.

Sonuç olarak ters ozmoz sistemine sahip su arıtma cihazları mineralleri yok etmemekle beraber suyun daha da mineralce zenginleşmesini sağlamaktadır.

Mesaj Durumu